HC Kehra kaotas Balti Liigas Riihimäe Cocksile

965

Laupäeval, 17. jaanuaril pidas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Soomes Balti Liiga järjekordse mängu ning kaotas Riihimäe Cocksile.
„Pikk mängupaus oli meile selles mõttes kasulik, et peaaegu kõik vigastatud mehed on tervenenud ja pink on nüüd üle pika aja meeldivalt pikk. Soomes pole meil kunagi kerge olnud ja eks raske saab olema nüüdki. Tabeliseis on pingeline ja iga punkti pärast tuleb maksimaalselt võidelda,“ ütles enne mängu HC Kehra peatreener Jüri Lepp.
Põhiturniiri teise poole esimese mängu algul läks Kehra meeskond küll juhtima, kuid seejärel haaras juhtohjad enda kätte Soome meistrivõistlustel tänavu kõik mängud võitnud Riihimäe Cocksi võistkond. Esimese poolaja kaotas Kehra 13:15 ja kuigi teisel poolajal oli korraks seis ka viigiline 17:17, kaotas Kehra mängu 26:30.
Jevgeni Buinenko ja Marko Slastinovski viskasid Kehra kasuks 7, Kaspar Lees 5 väravat.
„Kaitses eksisime liiga palju ja liiga lihtsalt. Veel kolm minutit enne lõppu oli meil hea võimalus, kui saime arvulise ülekaaluga kiirrünnaku, kuid vale lahendus meile enam viigi- ega võidulootust ei andnud,“ kommenteeris Jüri Lepp.
Ta lisas: „Kadunud pole veel midagi – ees on kaks tähtsat kodumängu Valgevene klubidega ning meie plaan on võidelda iga punkti eest, et pääseda finaalnelikusse.“
Kehra meeskond on Balti Liigas nüüd 6 meeskonna seas 6 punktiga 5. kohal. Liiga liidrid on 9 punktiga Minski SKA ja Põlva Serviti. Järgmised Balti Liiga mängud peab HC Kehra 7. ja 8. veebruaril. Siis võõrustatakse Bresti HC Meškovi ja Minski SKAd.

Eelmine artikkelKuusalu koolile kompleksvõistluse võidukarikas
Järgmine artikkelElu maal tagab tugevate omavalitsuste Eesti