HC Kehra alustas Eesti MVd võidukalt

1279

Kolmapäeval, 17. septembril toimunud Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste uue hooaja avamängus alistas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper meistriliiga uustulnuka Valga Kävali.
Kehra võitis esimese poolajal 20:13 ning kogu mängu 37:29. Võitjate resultatiivseimad olid Kaimar Lees 9 ning Marko Slastinovski ja Kaspar Lees 7 väravaga.
Peatreener Jüri Lepp kommenteeris pärast mängu, et mehed olid eurosarja mängudest veel väsinud ja osa haiguse tõttu rivist väljas. Ta ei jäänud rahule kaitsemänguga, sest Valgal lasti visata kokku 29 väravat.
Laupäeval, 20. septembril toimunud Balti Liiga avamängus teenis HC Kehra 1 punkti – Vilniuse VHC Šviesaga mängiti viiki 30:30 (13:12), kuigi veel kümmekond minutit enne lõppu olid kehrakad viieväravalises eduseisus. Kehra meestest viskas Marko Slastinovski 6, Jorma Käsper ja Kaspar Lees 5 väravat.
Järgmisel päeval võõrustati Kehras oma peamist rivaali Põlva Servitit. Väga põneva mängu võitis kodupubliku rõõmuks Kehra meeskond 27:25, kuigi esimesel poolajal oli Serviti edu vahepeal lausa 14:8 ning poolaja võitis Põlva 15:13. Ukrainast väravatud uus mängija Dmitro Jankovski viskas kehralaste kasuks 9, Indrek Napsep, Marko Slastinovski ja Kaspar Lees 4 väravat.
Balti Liigas on HC Kehra pärast kahte mängu 3 punktiga Riihimäe Cocksi järel 2. kohal, Põlva Serviti on seni punktita. Järgmised Balti Liiga mängud peab Kehra meeskond 4.-5. oktoobril. Brestis on vastane sealne HC Meškov ja Minskis kohalik SKA.

Eelmine artikkelEesti Maakonnalehtede avalik pöördumine
Järgmine artikkelHC Kehra mänedžer RENE KAALO: „Võime võita iga vastast.“