HC Kehra alustas Eesti karikavõistlusi võiduga

782

Eesti meeste käsipalli karikavõistluste avakohtumises sai HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 39:26 jagu Põlva Tarbijate Ühistust.
Kolmapäeval, 8. oktoobril Kehras toimunud kaheksandikfinaali avapoolaja võitis kodumeeskond 21:13 ning kogu mängu ülekaalukalt 39:26.  Kehralaste resultatiivseimad mängijad olid Indrek Napsep 10 ja Kaimar Lees 6 väravaga.
Meeskonna peatreener Jüri Lepp ütles, et eelmisel nädalavahetusel olid Valgevenes pingelised Balti Liiga mängud ning karikavõistluste avakohtumises pingutasid mehed nii palju, kui vaja: „Paraku on meil õhuke koosseis ning puhkust kellelegi anda ei saa.“
Eesti meistrivõistluste esiliigas mängis HC Kehra/Primend neljapäeval, 9. oktoobril samuti Põlva Tarbijate Ühistu vastu ning pidi Põlvas toimunud mängus vastu võtma 24:37 kaotuse. Kuigi mäng algas kehralaste eduseisus, suutis Põlva meeskond avapoolaja teises pooles teha 8:2 spurdi ning võita poolaja 15:12. Teisel poolajal nende edu vaid kasvas.  Kehralaste kasuks viskasid Madis Tammaru, Erik Makejev ja Marko Kaalo 5 ning Mihhail Kašuba 4 väravat.

Eelmine artikkelKuusalus avati käsitöötuba
Järgmine artikkelRaasiku linetantsijad võidutsesid Leedus