HC Kehra alistas karikavõistluste veerandfinaalis Viljandi

976

Eesti meeste käsipallikarikavõistluste veerandfinaali avamängus alistas HC Keha/Horizon Pulp&Paper pühapäeval, 15. novembril tiitlikaitsja Viljandi HC 28:23 (14:12), keda paar päeva varem oli võidetud Eesti meistrivõistluste mängus.
Kehra meeskonna resultatiivsemad olid Marko Slastinovski 8 ja Kaupo Liiva 4 väravaga. Poolfinaali pääseb võistkond, kes on parem kahe mängu kokkuvõttes.
Kehra meeskonna peatreener Indrek Lillsoo kommenteeris, et mäng oli ootuspäraselt närviline, nagu karikasarja avamatšid tavaliselt.
„Viieväravaline edu on selles mõttes hea, et ei uinuta. Kuna teine mäng toimub alles kahe nädala pärast, pole edasipääseja kindlasti otsustatud, selle ajaga võib jõudude vahekord muutuda,“ märkis ta.
Tiitlikaitsjate treener Marko Koks arvas, et viieväravaline kaotus ei tähenda küll maailma lõppu, kuid arvestades, et teine mäng on Kehras, on seis viljandlaste jaoks raske.
Kehra ja Viljandi teine veerandfinaalmäng on Anija valla spordihoones 29. novembril. SK Aruküla ja esiliiga meeskonna Põlva TÜ vahelised veerandfinaalid on 19. ja 27. novembril.