Harjumaa otsib kandidaate Aasta Tegijad 2011 tunnustamiseks!

929

Ka sel aastal valivad Harjumaa arendusorganisatsioonid välja maakonna tegusaimaid inimesi ja organisatsioone, keda tunnustada aasta lõpus 2011. aasta tegemiste eest. Kandidaate on oodatud esitama kuni 15. novembrini kõik Harjumaa inimesed ja organisatsioonid.

Kandidaate oodatakse kategooriates: Aasta Ettevõtja, Aasta Kodanikeühendus, Aasta Toetaja, Aasta Tegu, Aasta Sädeinimene. Tunnustuse andmise eelduseks on kõigi kategooriate puhul, et oluline on panus antud maakonna arendamisele ning toimunud sujuv koostöö kogukonnaga. Täpsemad tunnustamise alused leiab Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse kodulehelt www.heak.ee

Kandidaatide nimesid ning põhjendusi sobivuseks oodatakse 15. novembriks kas läbi kodulehe www.heak.ee, e-postile mariliis@heak.ee või aadressil Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Sirge tn 2, Tallinn 10618.

Harjumaa tublisid inimesi ja organisatsioone tunnustatakse maakonnas seitsmendat korda. Partneriteks väljavalimisel on Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harju Maavalitsus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, Kodukant Harjumaa ning leader-tegevusgrupid. Aasta Tegijad 2011 kuulutatakse välja 30. detsembril Harju maavanema ja Harjumaa Omavalitsuste Liidu esimehe aastalõpuvastuvõtul Estonia teatrimajas.

Lisainfo: tel 656 6522, mariliis@heak.ee

Eelmine artikkelRehatse külast leiti mürsk
Järgmine artikkelÜVK projektidega tehakse Loksa, Kehra, Kuusalu ja Kiiu eramajadele kanalisatsioon