Harju sümbolite ideekonkurss

784

Harjumaa Omavalitsuste Liit (edaspidi HOL) asutati 1. aprillil 1992 kui Harju maakonna omavalitsusüksuste koostöö- ja esindusorganisatsioon.

Ideekonkursi eesmärk on leida Harjumaad kui tervikut iseloomustav nähtus, sümbol, objekt, kujund ja/või sellele vastavat lauset, slogan. Võidukavandeid kasutatakse HOLilt kingitava graafilise lehe kujundamisel ning teistel maakonda tutvustavatel trükistel ja meenetel. 

Konkursile oodatakse kavandeid, mis ei ole eelnevalt avaldatud. Neid võib esitada üksikisik või loominguline kollektiiv. Kavandid esitatakse A3 suuruses, kasutada võib erinevaid tehnikaid, esitamise tähtaeg on 30. aprill 2011. Kavandid palume saata aadressil Harjumaa Omavalitsuste Liit, Sirge 2, 10618 Tallinn. Kontaktisik Ruth Jürisalu, tel 508 7808, ruth@hol.ee.

Palume lisada märgusõna ning märgusõnaga kinnine ümbrik, milles on autori nimi ja kontaktandmed.

Esitatud kavandite hulgast valib komisjon välja tööd, mis märgitakse ära preemiaga à 100 eurot. Esitatud kavandeid hinnatakse 2 alagrupis – õpilased ja koolinoored ning täiskasvanud.

Komisjonil on õigus jätta preemiad välja andmata, vastava tasemega töö puudub. Komisjonil on õigus anda välja mitu preemiat ühes alagrupis ühele kategooriale ning eripreemiaid vastavalt komisjon otsustatud summale. Tellijal on õigus kasutada kõiki konkursile laekunud  kavandeid.