FC Joker jõudis karikavõistlustel veerandfinaali

655

Kolmapäeval pidas FC Joker Eesti karikavõistluste sarjas kohtumise meistriliigas mängiva Sillamäe Kalevi duubelmeeskonnaga.

Kohtumine kulges Raasiku meeskonna ülekaalu tähe all, hästi suudeti neutraliseerida virumaalaste mängujuht Dmitri Lipartov. Poolajaks mindi 1:0 juhtima, teisel pool­ajal suudeti lüüa veel kaks väravat. Närvilisusest annab tunnistust see fakt, et Sillamäe meeskond lõpetas mängu 9 mängijaga.

FC Jokeri väravalööjad olid selles kohtumises Rene Lill, Madis Lange ja Jaan Jalas. „Karikasarjas kaheksa parema meeskonna hulka jõudmine valmistab kindlasti rõõmu, natuke on meid soosinud ka loosiõnn.

Veerandfinaali vastast veel ei tea, kuid uhke oleks kohtuda näiteks Tallinna Flora või Narva Transiga,“ ütles FC Jokeri treener Raivo Vaga.