Esikolmiku duellist väljus võitjana HC Kehra/Horizon Pulp & Paper

672

HC Kehra/Horizon Pulp & Paper võitis kolmapäeval, 23. oktoobril Eesti käsipalli MVl kodusaalis liigatabeli 3. kohal paiknevat HC Viimsi/Tööriistamarketit tulemusega 33:28. 

Kuna Eesti Käsipalliliit ja Postimees alustasid äsja koostööd, siis tegi Postimehe netilehekülg meistriliiga ühe liidri HC Kehra ja eelmise hooaja pronksi HC Viimsi/Tööriistamarketi mängust otseülekande, mis jõudis vaatajateni üle Eesti.

Kohtumise resultatiivseimad olid kodumeeskonnast Rando-Juku Sirkas ja Marko Slastinovski kuue tabamusega. Kohtumine kulges väljakuperemeeste taktikepi all, kes 2:3 kaotusseisu jäänuna läksid juhtima 7:4 ning enam tagasi ei vaadanud.  Kehralased  võitsid  ava­pool­aja 16:10, suurendasid seejärel oma edu 26:16le ning võtsid umbes 115 arvulise publiku ees järjekordsed võidupunktid.

HC Kehra peatreener Jüri Lepp kiitis oma hoolealuseid: „Põhikoosseisu tegevusega jäin enam-vähem rahule. Vahe hakkas vähenema siis, kui andsime mänguaega ka noorematele ning vahetasime väravavahti. Kokkuvõttes saime kindla võidu, vastasel erilist lootust polnud.

HC Kehra/Horizon Pulp & Paper hoiab Eesti meistrivõistlustel liidriohjasid koos Põlva Servitiga, mõlemad on võitnud kõik viis mängu ning kogunud 10 punkti. Neile järgnevad Värska Originaal 8 ja HC Viimsi 6 punktiga. Aruküla Spordiklubi on kahe võidu (SK Tapa ja Audentese üle) ning 4 punktiga viiendal kohal, edestades Viljandi HCd (2 punkti), SK Tapat ja Audentest, kellel on veel võiduarve avamata.

HC Kehra kohtub Eesti meistrivõistluste kuuendas voorus 7. novembril võõrsil Värska Originaaliga. Järgmised kodumängud peetakse Balti liiga raames, kui 9.-10. novembril sõidavad Kehrasse tugevad klubid Leedust ja Valgevenest.

Eelmine artikkelKuusalu Spordiklubi jooksjatele kuus karikat
Järgmine artikkelKuusalu vallavolikogu esimees on ENN KIRSMAN