Aruküla sai esimese võidu, Kehra alistas Viljandi

1491

Eesti meeste meistrivõistlustel käsipallis avas Aruküla SK teisipäeval, 22. novembril kodusaalis võiduarve – HC Tallas alistati 33:32.
Avapoolaja võitis Aruküla koguni 19:11, kui teisel poolaja hakkas vahe kiiresti vähenema. Lõpuminutitel jõudis Tallas viigini, kuid Timo Raukase kaks tabamust tõid Arukülale siiski hooaja esimese võidu. Aruküla edukaim oli Andre Sild 8 väravaga, Timo Raukas ja Rauno Esop lisasid 7.
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võõrustas kolmapäeval, 23. novembril Viljandi HCd. Avapoolaja võitsid kehralased 15:8, kuid teisel poolajal vähendasid viljandlased vahet.
Poolaja keskel lõi Viljandi mängija Robert Lõpp tahtlikult Uku-Tanel Laastu ning kohtunikud andsid mõlemale algul punase, seejärel ka sinise kaardi, mis tähendab, et koostatakse raport. Kehra peatreener Indrek Lillsoo selgitas, et juhtum peaks minema distsiplinaarkomisjoni, seetõttu anti igaks juhuks mõlemale mängijale kaart, mis tähendab meistrivõistluste järgmisest mängust eemale jäämist. Nii ebasportlikku käitumist, nagu näitas viljandlane Kehras, pole Indrek Lillsoo varem näinud.
Mängu võitis HC Kehra 24:20 ja sai revanši avaringis saadud kaotuse eest. Marko Slastinovski viskas Kehra kasuks 5 väravat, Uku-Tanel Laast ja Kaspar Lees 4.
Päev hiljem kaotas liider Põlva Serviti üllatuslikult Viimsi/Tööriistamarkertile. Põlval ja Viimsi on võrdselt 16 punkti, Kehra on 14 punktiga kolmas.

Eelmine artikkelKehra kergliiklustee on ametlikult avatud
Järgmine artikkelKOPi toetused Anija, Aegviidu, Kuusalu ja Raasiku valda