Aruküla/Mistra tuli Eesti naiste käsipallimeistriks

334
Taga peasponsor PRIIT TAMM, treener TOOMAS HEINLA, ELIISABET PÕLDVER, KATARINA ÜBNER, JANELI LAASIK, NORA RANDMÄE, KERTU SASSIAD, KARMEN VAIKSAAR, CAROLY ARUVEL, MARIE-HELEN VILBERG, ANETE VARE, treener ANDRUS ROGENBAUM. Esimeses reas MAARJA TREIMAN, ALISA GRABARSKAJA, INNA BARANOVA, VERONIKA FOMINA, ANNABEL AAVIK, MARI PIHELGAS, SANDRA PARVE ja JENNIFER MEDNIKOVA. Foto Arvi Sirm

17. mail selgitati Kristiine spordihallis Eesti naiste käsipallimeister, kui teises finaalmängus läksid vastamisi Reval-Sport/Mella ja Aruküla/Mistra. Esimene finaalmäng Arukülas oli lõppenud Aruküla/Mistra 24:23 võiduga, otsustav finaalmäng lõppes seisuga 23:21 ning Eesti meistriks krooniti Aruküla naiskond.

Naiskonnale tõid võidu Katariina Übner, Aleksandra-Jennifer Medniova, Janeli Laasik, Anete Vare, Caroly Aruvel, Alisa Grabarskaja, Mari Pihelgas, Merili Heinla, Veronika Fomina, Marie-Helen Vilberg, Elisabet Põldver, Karmen Vaiksaar, Maarja Treiman, Inna Baranova, Nora Randmäe, Sandra Parve, Kertu Sassiad, Annabel Aavik ning võistkonna esindajad Andrus Rogenbaum, Antti Rogenbaum, Toomas Heinla ja Mari Möls. Resultatiivseim mängija oli Maarja Treiman 13 tabamusega, talle järgnes Annabel Aavik neljaga.

„Mängu otsustas meie kaitsetöö, kus tegime vähe vigu ja suutsime hästi esineda. Täname kõiki poolehoidjaid, toetajaid ja kohale sõitnud suurearvulist publikut,“ kommenteeris Maarja Treiman pärast teist finaalmängu.

Treener Andrus Rogenbaumi sõnul on hooaeg olnud raske – suurem osa naiskonnast on noored ja käivad alles koolis, kuid sellegipoolest oli naiskond seadnud eesmärgi tulla käesoleval aastal Eesti meistriks.

„Möödunud aastal jäime Eesti meistrivõistlustel medalita, karikavõistlused suutsime aga võita. Seega võtsimegi eesmärgiks käesoleval aastal meistritiitli võitmise. Mella võitis küll põhiturniiri, kuid kahes finaalmängus õnnestus meil siiski võita,“ rääkis Andrus Rogenbaum ja rõhutas samuti kõigi toetajate – nii sponsori Mistra-Autexi eesotsas Priit Tammega kui ka kõigi mängijate perekonna ja sõprade olulisust, „ilma nendeta ei oleks see võimalik olnud“.

Eelmine artikkelTuu­ma­jaa­ma ra­ja­mi­se ruu­mi- a­na­lüü­si tu­le­mu­ste tutvustus Loksal
Järgmine artikkelKevad­tor­mil osa­le­jad tee­vad Ani­ja val­da kaks sil­da