Aruküla ja Kehra käsipallurid meistriliigas võidukad

1008

Eesti käsipallimeistrivõistlustel sai Aruküla SK teisipäeval, 1. detsembril kodus jagu HC Viimsi/Tööriistamarketist ning HC Kehra/Horizon Pulp&Paper oli võõrsil üle SK Tapast.
Aruküla alistas Viimsi/Tööriistamarketi 35:33 (17:18). Võitjate resultatiivseimad olid Mihkel Vaher 8 ja Rauno Esop 7 väravaga. Peatreener Toivo Järv märkis, et mehi oli võistkonnas seekord vähe ja võit tuli raske pingutuse tulemusena.
„Lasime endale visata liiga palju väravaid ning nüüd peame töötama kaitse nimel, et murda 30 tabamuse piir. Kuid arvestades, et vahetusmehi meil eriti polnud, esitasime hooaja senise parima partii,“ lausus ta.
HC Kehra võitis Tapat 36:31 (20:13). Võitjate kasuks viskasid enim väravaid Kaspar Lees – 7 ja Kaupo Liiva – 6.
Peatreener Indrek Lillsoo ei jäänud Kehra meeskonna mänguga rahule, kuid tunnustas, et Tapa võitles kodusaalis kõvasti: „Kuigi võitjas ei tekkinud kahtlust, oli mängu küllaga. Vastane oli tubli, meie puhul võis märgata, et tulime mängu lihtsalt ära pidama.“
Meistrivõistlusi juhivad Põlva Serviti ja HC Kehra 18 punktiga, kolmas on Viljandi 12 punktiga. Viimsil on 10 ja Arukülal 9, kuid neil on peetud teistest üks mäng rohkem, Audentesel on 3 ja Tapal 2 punkti.

Eelmine artikkelTV 10 Olümpiastarti Harjumaa avaetapilt viidi esikohti Kuusallu ja Loksale
Järgmine artikkelKuusalu kalmistu hauakohad on nüüd internetis leitavad