Aruküla käsipallipoisid osalesid Siuntio Cup´il

3624

Aruküla poisid koos Soome klubides mängivate eestlastest käsipalluritega, kes võitsid 4. korda Siuntio meeste turniiri. Osa neist on Kehra ja Aruküla meeskondade mängijad.

Aruküla SK 2001. ja 2004. sastal sündinud poiste võistkonnad osalesid möödunud nädalavahetusel Soomes Siuntio käsipalliturniiril.

Vanemad poisid võitsid alagrupis KyIF 19:5,  Atlase 15:11 ja HiFK 19:7 nning olid poolfinaalis üle Skuru IK-st 16:8. Finaal GrIFK võistkonnaga oli kõige. Lõpuvile kõlades pidi aruküla tunnistama vastaste minimaalset paremust  15:16,  seega saadi turniiril teine koht. Võistkonnas mängisid Rene Vahu, Rauno Kopli, Martin Kalvet, Andreas Parve, Ander Vilumets, Markus Kask, Rasmus Purga, Markus Meiner ja Kris Robin Karu. 

Nooremad poisid võitsid kõikki oma alagrupi vastaseid kindlalt: SIF 20:1, Dicken 16:11, Cocks 19:9 ja GrIFK 29:0. Kuna tegemist on kõige nooremate osalejatega, siis siin lõpliku paremusjärjestust välja ei selgitata. Kõik 21 osalenud võistkonda mängijad said auhinnaks kuldmedalid. Aruküla võistkonnas mängisid Mattias Paenurm, Arno Vare, Robin Tedrema, Johannes Paju, Marek Kopli, Karmo Liiv ja Hendrik Nordheim Vilberg. Treenerina oli kaasas Andrus Rogenbaum.

Eelmine artikkelKuusalu JK Rada jätkab võidulainel
Järgmine artikkelKuusalu vallas Mustametsa külas hakkas tööle urukoerte jahikool