Anija vallavalitsus kuulutas välja konkursi Aasta tegijate leidmiseks

1823

Anija vald hakkab esmakordselt valima Aasta tegijaid.

Anija vallavalitsus kuulutas välja 2014. aastal Aasta tegija konkursi kaheksas kategoorias: Aasta Ettevõtja Tegu, Aasta Vabaühenduse Tegu, Aasta Vabatahtlik, Aasta Säde, Aasta Küla, Aasta Kultuuripärl, Aasta Sporditegu ja Aasta Tegu.
Vallavanem Arvi Karotam ütles, et Anija vallas on väga palju tublisid inimesi, kes on oma tegudega teistele vallaelanikele eeskujuks ja vääriksid tunnustamist.
„Hiljutine Harjumaa Aasta tegijate konkurss tõestas, et me vallas on väga silmapaistvad tegijad, Anija valda toodi teiste omavalitsustega võrreldes kõige rohkem auhindu – kokku neli,“ sõnas ta.
Seetõttu tegi Arvi Karotam vallavalitsusele ettepaneku hakata ka oma vallas lisaks aukodaniku tiitli ja teenetemärgi saajate nimetamisele valima valla aasta tegijaid.
Konkursile saavad kandidaate esitada kõik inimesed ning ka ettevõtted ja organisatsioonid alates 22. detsembrist kuni tuleva aasta 11. jaanuarini. Valla kodulehel www.anija.ee on olemas taotluse vorm, kuhu tuleb lisaks muudele andmetele esitada ka põhjendus, miks nimetatud kandidaat või kandidaadid väärivad mingis kategoorias Aasta tegijaks nimetamist.
„Taotlusvormi täitmine on lihtne, kuid kellel pole võimalik interneti kasutada ja tahab kandidaate esitada, võib tulla vallamajja ja me aitame taotluse kohapeal ära täita. Eesmärk on, et valla Aasta tegijate kandidaadid  esitaks ja valiks rahvas,“ ütles Arvi Karotam.
Aasta tegijate tunnustamine on kavas Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel 23. veebruaril Kehra gümnaasiumi aulas. Aasta parimatele antakse auhinnad, mille on kujundatud ja valmistatud Anija valla käsitöömeistrid. Loe ka lk 11.

Eelmine artikkelHäid pühi ja head uut aastat!
Järgmine artikkelNordic Houses alustas Norras puidust korrusmajade ehitust