Anija vallavalitsus kolis

2830

Eelmisest reedest töötavad Anija valla kõik teenistujad ühes majas.

Varem F.R. Kreutzwaldi tn 6 hoones asunud sotsiaal- ja noorsootöö-, ehitus-, majandus- ja keskkonnaspetsialist võtavad vallakodanikke kuni oktoobri keskpaigani vastu aadressil F.R. Kreutzwaldi tn 2. Ametnike nimesildid on juba kinnitatud ajutise ühise vallamaja ustele. Vajadusel juhatatakse spetsialistide juurde kantseleist.

Juulis on vallamajas kollektiivpuhkus. Maja jääb avatuks ja sel perioodil töötab kantselei.

Sotsiaaltöö spetsialistid Marianne Leis ja Airi Hõrrak ning noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla asuvad vallamaja teisel korrusel. Trepist üles minnes vasakul koridori otsas, maakorraldajate endistes ruumides. Vallamaja välisuksele on kleebitud ka vastav silt. Ühine ruum on eraldatud kappidega. Kõrvaltoas töötab noorsootöö spetsialist Helle Söönurm.

Sotsiaaltöö spetsialist Marianne Leis ütles, et tegid ruumipaigutuse ise. Kolimisel olid abiks mõned töötud.

„Kõige raskem oli abipakkide kolimine ühest majast teise. Igaüks tassis käe otsas autosse mitmekümnekiloseid kuivainepakke,“ rääkis Marianne Leis.

Kõige kitsamad tingimused on majandus- ja ehitusspetsialistide uues asukohas. Nemad on teisel korrusel kaminasaalis, trepist üles minnes paremal koridori lõpus.

„Kas tulite meie mustlaslaagrit pildistama,“ lausus Sõnumitoojale tervituseks järelevalve spetsialist Valter Jürna.

Ruumis on ühe laua taha mahutanud end peale tema veel ehitusspetsialist Viljo Leis, arhitekt-planeeringu spetsialist Peep Linno ja majandusspetsialist Toomas Reisi.

Kolimisega nende sõnul suuri probleeme ei olnud. Peaaegu kõik vajalikud dokumendid on kolimissegaduse järel üles leitud. Peep Linno arvates oli kõige keerulisem ära tuua vanu seife. Need olid nii rasked, et sai paigast liigutada nelja mehega.

Anija valla haldusspetsialist Maarika Kungla, kelle uus tööruum on kõrvaltoas, kinnitas samuti, et kolimisega erilisi probleeme ei olnud: „Kahe päevaga ja kahe autoga saime kõik toodud.“

Keskkonnaspetsialist Evelin Kolbak töötab nüüd samas ruumis maakorraldajaga vallamaja teisel korrusel, trepist üles minnes esimese ukse taga.

Eelmine artikkelIRLi Kuusalu osakonda juhib HENN PÄRN
Järgmine artikkelOodatakse vastuseid küsimustikule olukorra kohta Raasiku vallas