Anija valla kultuurikeskuse juhataja ELVIS HRUPA on töötanud DJna

2208

24. oktoobrist töötab Anija valla kultuurikeskuse juhatajana 28aastane ELVIS HRUPA.

ELVIS HRUPA.
ELVIS HRUPA.

„Esimesed muljed on väga positiivsed. Anija vallas on hea vaim, elu areneb, inimesed on avatud ja valmis kaasa mõtlema,“ kiidab valla kultuurikeskuse uus juhataja Elvis Hrupa.
Ta on pärit Tallinnast, lõpetas 2013. aastal Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse bakalaureuseõppe. Neli aastat töötas Tallinki laevadel õhtujuhina ning samal ajal tegi koostööd ka Tallinna hotellidega, kus viis läbi DJ-üritusi – korraldas karaokeõhtuid, diskosid. Hiljuti alustas ta projektiga Real Vinyl Events, mis pakub DJ ja õhtujuhi teenust ka näiteks pulmades ja juubelipidudel.
„Olen melomaan, mängin muusikat vastavalt kliendi soovile, kuid ainult vinüülplaatidelt. Vinüülimuusika on väga mahlane ja mahe, nagu live-bänd,“ sõnab ta.
Kolm aastat on Elvis Hrupa elanud perega elukaaslase kodukülas Kolgas. Kui Anija valla kultuurikeskusele otsiti uut juhatajat, otsustas kandideerida: „Tundsin, et olen selleks küps. Ühest küljest on see mu erialane töö, teisalt tundus põnev väljakutse kodule lähedal, naabervallas. Viimasel ajal on mind paelunud võimalus midagi kindla kogukonna jaoks ära teha. Kuna need kaks – kultuurikeskuse juhataja amet ja töö oma ettevõttes – üksteist ei sega, pigem täiendavad, siis kandideerisin.“
Kandideerimisel esitatud motivatsioonikirjas tõi Elvis Hrupa välja, et kindlasti peaks kultuurikeskus jääma üheks oluliseks pärimuskultuuri kandjaks – kõigile, kes soovivad, tuleb tagada võimalus  osaleda  seal  isetegevusringides. Teiseks  peaks  kultuurikeskus tema  meelest  olema   ka   kaasaegse kultuuri edendaja, et kaasata  tegemistesse ka nooremaid inimesi.
„Vanemad teavad seda niigi, kuid noorte toomine rahvamajja on paras väljakutse. Arvan, et selleks tuleks korraldada siin neid huvitavaid üritusi, midagi innovatiivset, näiteks fotograafia- või videokunsti töötube, tutvustada elektroonilist muusikat. Tänapäeval on võimalus projekte kirjutada ja saada lisatoetust, miks siis mitte teha midagi ägedat,“ räägib ta.
Elvis Hrupa lisab: „Need on üksnes esimesed ideed, kõigepealt tuleb mul siia pisut rohkem sisse elada. Ning järgmise aasta esialgse eelarveprojekti koostas eelmine juhataja, mina ei ole saanud selles veel eriti kaasa rääkida.“

Eelmine artikkelKehra mälumängu juhib Parksi
Järgmine artikkelKuusalu Noortekeskuste juht: on olnud muutuste aasta