2009. aasta koroonaedetabeli võitsid GERLI AVER ja KAUPO HELM-ROSIN

1233

Detsembrikuu viimastel koroonavõistlustel toimus nii naiste kui ka meeste hulgas pingeline rebimine edetabeli võidu pärast.

Kui Kaupo Helm-Rosin (Kehra KMK) kindlustas oma esikoha Harju paarismänguvõistlustel ning detsembri alguse turniiridel, siis naiste hulgas oli tabeliseis pingelisem ning suvel Kiievis Euroopa meistriks kroonitud Gerli Aver (Peningi KMK/Viljandi) suutis sügisel liidriks asunud Andrea Uustulndist (Tirts) mööduda alles võitudega 13. detsembril Saaremaal ning 19. detsembril Sauga jõuluturniiril.

26. detsembril Raasikul toimunud jõuluturniiril võitsid Kaupo Helm-Rosin ja naiste tabelis 3. kohaga leppinud mullune võitja Viire Talts. Meeste hulgas järgnesid Allan Vaupere (Kehra), üllatusmees Hillar Elva Virumaalt ning Raasiku valla parimana Janek Jaškov, naiste hulgas Urve Reetamm ja Svetlana Milevskaja (mõlemad Peningi). Selle tulemusega jõudis Urve Reetamm aastaedetabeli 4. kohale.

Jõuluturniiril tõmmati joon alla ka noorte seeriavõistlusele. Neidude hulgas oli konkurentsitult parim Mari- Liis Talts, kellele järgnesid Keidi Tamme (mõlemad Ring), Kätriin Rei (Saare), Lille Klimask (Peningi), Liis Vaupere ja Helina Kasela (mõlemad Purekkari). Noormeeste seas jätkus pinget viimase etapini. Võitjaks tuli hooaja jooksul kõige stabiilsemalt mänginud Karlis Strazdin (Viru-Nigula), talle järgnesid Peningi KMK noored Robert Teder, Guldar Klimask ja viimased noorteetapid võitnud Andreas Linkvist. 5. kohale tuli 9-aastane Mikk Lepist, kes on aasta jooksul sirgunud tõsiseks vastaseks kõigile koroonasportlastele, ning kuues oli Kalev Vaher (Peningi).

Eelmine artikkel17-aastane neiu põhjustas avarii
Järgmine artikkelPikavere koolimajas avati lasteaiarühm