Viinistu noorte seeriavõistluse võitsid MARI-LIIS TALTS ja KARLIS STRAZDIN

1133

Pühapäeval toimus Purek­kari klubi presidendi Tarmo Laanela eestvedamisel Viinistu rahvamajas noorte seeria-võistluse 5. etapp koroonas.

Lisaks harjulastele oli võistlejaid ka Pärnu- ja Virumaalt ning esikohad viidigi minema. Neidude hulgas oli parim Pärnumaa tütarlaps Mari-Liis Talts, teise koha võitis kohalik neiu Liis Vaupere. Noormeestest järgnesid Karlis Strazdinile pärnakad Mario Mihkelson ja Hendrik Raid.

Tavapäraselt toimus noorte­võistluse järel play-off süstee­mis sprindivõistlus, kus osa­lesid ka noormängijate juhendajad ning siin jõudsid etteotsa vaid harjukad. Ainsana suutis jääda kaotuseta Tarmo Laanela, talle järgnesid samuti koduseinte toetust nautinud Liis Laanela ja Priit Pappel, kusjuures parima noormängijana saavutas Mari-Liis Talts hinnatava 6. koha.

Laupäeval, 31. oktoobril toimub Harju koroonamängijate oodatuim võistlus – Kehra kooli spordisaalis selgitatakse Harjumaa parim koroona-mängija. Võistlusele saab ­registreeruda kella 9.30ni ja harjumaalastel on osalemine tasuta, kaasas peab olema vaid kii ning vahetusjalatsid, mänguinventar on korraldajatelt.

Eelmine artikkelVikipalu külas tulekahju
Järgmine artikkelAruküla kool kolis renoveeritud majja