TV 10 olümpiastarti Harjumaa finaali tulemusi

1504

2. detsembril toimus Lasnamäe kergejõustikuhallis TV 10 olümpiastarti 2015. aasta Harjumaa finaalvõistluse 1. etapp.
Nooremate tüdrukute 60 meetri jooksus võitis 94 võistleja seas 9,41 sekundiga 2. koha Kuusalu keskkooli õpilane Anette Steinberg. 60 meetri tõkkejooksus sai tema koolikaaslane Melani Maria Maiberg 6. koha (11,89). Esikümnesse mahtus 76 jooksja hulgas ka Pikavere lasteaia-algkooli õpilane Krista Kangur, kes sai 9. koha (12,09). Kõrgushüppes oli osavõtjaid 61, Eliisabeth Jordan Loksa gümnaasiumist sai 9. koha (1.15 meetrit).
Vanemate tüdrukute kaugushüppes mahtus 83 võistleja seas esikümnesse Cristina Kivisik Kuusalu koolist. Ta sai täpselt 4meetrise hüppega 9. koha. Tüdrukute teivashüppes oli vaid 4 võistlejat. Esikolmikusse mahtusid kaks Kuusalu kooli neidu: 2. koha sai Anett Kirt ja 3. koha Melani Maria Maiberg (mõlemad hüppasid 1.80 meetrit).
Nooremate poiste kõrgushüppes võitis 74 osavõtja seas 2. koha Romeo Orumägi Alavere põhikoolist (1.30 meetrit). Kuulitõukes oli 51 osavõtjat, esikoha võitis Tanel Kurg Kolga koolist (8.64 meetrit) ja teiseks tuli Nils-Erik Möller Kuusalu keskkoolist (7.90). Hardi Oras Raasiku põhikoolist sai 4. koha (7.38), Risto Udusaar Kuusalu koolist 7. koha (7.22) ja Romeo Orumägi Alavere koolist 8. koha (7.12). 60 meetri jooksus sai Karl Jaco Daniel Kuusalu keskkoolist 95 jooksja seas 7. koha (9,41).
Vanemate poiste teivashüppe võitis Pjotr Sankin Loksa gümnaasiumist (2.80 meetrit). Kuusalu kooli noormehed Brent Põhjala ja Simon Sarap said vastavalt 9. ja 10. koha (mõlema tulemus 2.10). 60 meetri jooksus oli Simon Sarap 7. (8,45) ja Pjotr Sankin 9. (8,50). Sellel alal osales 71 võistlejat. Kaugushüppes oli osalejaid 70, Simon Sarap oli 5. (4.45) ja Pjotr Sankin 9. (4.33). Ken Pruul Kuusalu koolist sai 10. koha (4.30).