TV 10 olümpiastardi Harju võistlustel MARITE ENNUSTELE 3 esikohta

646

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud TV 10 olümpiastardi Harju maakonna finaalvõistlusel esines edukalt Kuusalu keskkooli 7. klassi õpilane Marite Ennuste, kes saavutas 3 esikohta. Ta võitis tüdrukute vanema vanuserühma 60 m tõkkejooksu ajaga 10,47,kaugushüppe 4.75 ja kuulitõuke 11.03ga. Kõik need tulemused on võistleja isiklikud rekordid.

Lisette Kolganorm Kuusalu keskkoolist sai 60 m tõkkejooksus aja 11,04, mis andis talle kolmanda koha. Teise koha saavutasid Sanna Aaslav-Kaasik, Mattias Idavain ja Tanel Truus, vastavalt 60 m tõkkejooksus 11,16, teivashüppes 2.30 ja 60 m tõkkejooksus 10,81ga. 60 m jooksus tulid kolmandaks Annabel Matkur ja Ingrid Vagur.

Loksa gümnaasiumist saavutas Rauno Nooska 60 m jooksus ajaga 8,52 kolmanda koha. Kolga keskkoolist sai Joonas Laanpere kaugushüppes tulemuse 4,77 ja tuli teisele kohale.