TANEL PAABO võitis Leedus Baltic States Open karateeturniiri

740

Leedu naftatöötluslinnas Mazeikiais toimusid 23. jaanuaril kõrgetasemelised Balti riikide lahtised võistlused karates viie riigi osalusel: Eesti, Läti, Leedu, Poola ja Venemaa. Võistlused toimusid olümpiasüsteemis ilma miinusringita (veerandfinaali kao­tajad tulid 5. kohale, poolfinaali kaotajad tulid 3. kohale).

1. koha saavutas Kuusalus karated alustanud Tanel Paabo (Budo), 2. koha saavutas Marko Laanemets (IVL), kes oli  32 hulgas vaba, 8 hulgas ja poolfinaalis võitis. Finaalis kaotas lisaajal 0:1.

5. koht Karl Taal. Kohtunikuna tegutses allakirjutanu ning võistlust toetas katusekivitehas Monier.

Järgmised võistlused Kuusalu karatekade osavõtul on 13. veebruaril Edu-do Cup Tallinna spordihallis ja 27.-28. veebruaril Tallinna spordihallis Eesti suurim karate võistlus Estonian Open Tallinna Buldogi auhindadele Baltimaade, Venemaa ja Põhjamaade parimate karatekade osavõtul.