TANEL PAABO maailmareitingutabelis kõrgetel kohtadel

964

Novembri alguses avaldas Maailma Karate Föderatsioon (WKF) uuendatud reitingutabeli. Seda peetakse kolmes rühmas „historical“, „current“ ja „active season“. Kadettide U16 +70kg kumite „historicali“ juhib iraanlane Masoud Parviz 1368 punktiga, teisel kohal on türklane Burak Turan 1032, kolmandal kohal Tanel Paabo 944, neljandana järgneb Tanelile brasiillane Alberto Azevedo 792 punktiga. WKF „current“ arvestuses on Tanel Paabo teisel positsioonil 932 punktiga. WKF „active seasoon“ 2012 juhib ta 212 punktiga.

1. detsembril toimus Tallinna Spordihallis selle aasta viimane eestisisene karateturniir Nüke Cup 2012, mis on ühtlasi Eesti karateliiga III etapp. Kuusalu karateka Tanel Paabo sai kirja maksimumpunktid juunioride U18 +76kg kumites, kuna tema kehakaalus vastaseid ei olnud. Järgmine võistlus on jaanuari keskel Austrias, mis on väga kõrgetasemeline ja osavõtjate limiteeritud arvuga. Austrian Karate Champion Cupile 2013 sõidab osalema Euroopa karate eliit, kes kõik valmistuvad veebruari algul algavateks kadettide ja juunioride Euroopa Meistrivõistlusteks.

1. detsembril toimunud Nüke Jõuluturniiril ja Eesti MV võistkondlikus katas (võitlus nähtamatu vastasega) saavutas Kolga keskkooli õpilane Kadri Ustav neidude kuni 16.a vanuseklassis teise koha. Vaatamata oma noorusele on ta asunud koos isa Taavi Ustaviga edastama õpitud karatekunsti sügisel tegevust alustanud Kuusalu Karate Koolis.

Eelmine artikkelKAISA LINNO Kolgakülast esines kodanikuühiskonna konverentsil
Järgmine artikkelKuusalu koolimaja kannab Eestis esimesena silti „Turvaline kool“