Sipoo alistas Kuusalu jalgpallis 3:2, võrkpallis 3:1

616

Laupäeval, 11. augustil kohtusid Kuusalu staadionil Kuusalu ja Sipoo jalgpallimeeskonnad. Kuusalu valla võistkond oli sel aastal moodustatud Kuusalu JK Rada ja FC Kiiu mängijatest. Kohtumine kulges külaliste mängulise ülekaalu tähe all. Poolajavileks läksid Sipoo jalgpallurid Jouni Salmirinne  ja Tuomo Savukoski löökidest 2:0 juhtima. Teisel poolajal Siim Tamme väravast vähendati kaotusseisu 1:2-le, kuid peagi lõi Tommi Bergström soomlaste kolmanda värava. Mängu lõpupoole üritasid väljakuperemehed mänguseisu tasakaalustada, kuid viigini ei jõutud. Kuusalu meeskonna teise värava autor oli Kevin Kröönström. Mängu korraldajad autasustasid Sipoo meeskonna kahte paremat mängijat Jouni Salmirinnet ja Tuomo Savukoskit meenetega.

Kuusalu spordikeskuses võistlesid Kuusalu ja Sipoo võrkpallurid. Kuusalut esindas Kolga PK meeskond. Sipoo võitis 3:1.