Remedia toode pälvis hõbemedali

1806

Remedia hiljuti loodud uus džinn sai rahvusvahelisel võistlusel Spirits Challenge 2014 hõbemedali.

Kuusalu vallas Kiius asuv firma Remedia osales Inglismaal toimunud alkoholitoodete võistlusel International Spirits Challenge oma uue džinniga Reval London Dry Gin Premium Edition, mis saavutas hõbemedali. Toode võistles London Gin Super Premium kategoorias.

Remedia müügi- ja turundusdirektor Helen Pähkelmann: „See tunnustus tõestab, Remedia suudab pakkuda rahvusvahelistele tegijatele konkurentsi nii kvaliteedis kui hinnas. Inglismaal toimunud võistlus on üks maailma prestiižikamaid ja usaldusväärsemaid, kus hinnatakse alkohoolseid jooke. Meie džinn pistis rinda maailma tuntuimate kvaliteetbrändidega. Kohtunikud hindasid tooteid pimetestiga, tähelepanu oli koondatud lõhna-, värvi- ja maitseomadustele.“

Võistlus International Spirits Challenge toimus tänavu 19. korda, osalema oli toodud üle tuhande toote rohkem kui 70 riigist.
Helen Pähkelmanni sõnul toodab Remedia ainsana Eestis London Dry Gin  kategooria džinne, mullui sai nende Reval Dry Gin samal võistlusel pronksmedali.

„Rõõmu teeb, et võitsime paljusid tuntud tootjaid. Hõbemedali toonud džinni tegime eelmisel aastal. Meie džinnimeister on Made Laigar. Ta on Remedias töötanud aastaid ja oma ala tõeline spetsialist,“ lausub ta.

Remedia on alkoholiturul tegutsenud 20 aastat, alates aastast 1994. Tootmine toimub Kiius, töötajaid on ligi 50. Tallinnas on firmal väike müügikontor.

Eelmine artikkelAruküla käsipallipoisid osalesid Siuntio Cup´il
Järgmine artikkelEesti Raudtee pole nõus Raasiku ülesõidul raiutud puid asendama