Raasiku valla parimad laululapsed valiti 57 hulgast

1528

Raasiku Valla Laululaps 2015 konkurss toimus 11. aprillil Arukülas.

3-4aastaste vanuserühmas osales konkursil  1  laps  –  Aruküla laste­aiast Kadi-Mia Pirrus, kes sai auhinnaks Kuldmikrofoni. Tema lauluõpetaja on Anžella Veelmaa.
5-6aastaseid laululapsi oli 7. Kuldmikrofonid said Kristofer Pedai ja Marta Vill, kelle laulu­õpetaja on Anžella Veelmaa. Harjumaa Laululaps lauluvõistlusel esindab Raasiku valda Marta Vill.
7-9aastasi laululapsi oli 19. Kuldmikrofonid said Sandra Väät ja Meribel Suurorg Raasiku põhikoolist, neid juhendab Heli Karu. Maakondlikule võistlusele läheb Meribel Suurorg.
10-12aastasi laululapsi oli 17. Kuldmikrofonid said Alavere põhikoolist Kadri-Liis Remmelgas, keda juhendab Heli Karu ja Aruküla põhikoolist Artur Sepp, juhendaja on Külli Ovir. Harju konkursile läheb Artur Sepp.
13-15aastaseid laululapsi oli 8, Kuldmikrofoni said Piia Marie Leesme Aruküla Vaba Waldorfkoolist, juhendab Tiina Tinn ja Hanna Puusta Rae huvialakoolist, õpetaja Külli Ovir. Raasiku valda läheb esindama Hanna Puusta.
Vanimate lauljate hulgas võistles 5 noort. Kuldmikrofoni said auhinnaks Hendri Kuusik Tallinna Tehnikagümnaasiumist, juhendaja Heli Karu; Elis Loos Tallinna Mustamäe Gümnaasiumist, laulu­õpetaja on Heli Karu. Harjumaa laululapse võistlusele läheb Elis Loos.
Lapsi hindas 3liikmeline žürii: Liivi Siil, Niina Esko ja Avo Nu-der. Kõik osalejad said esituse eest eripreemiad.
Vanuserühmade võitjad lähevad Raasiku valda esindama konkursile Harjumaa Laululaps 2015, mis toimub 17. ja 18. aprillil Saue valla kultuurikeskuses.

Eelmine artikkelAasta tehasemaja tiitli võitsid Nordic Houses KT vabaajamajad
Järgmine artikkelANDRE SEPP taas riigikogus