Raasiku ja Kuusalu jalgpallimeeskonnad kaotasid

1209

Eesti meistrivõistlustel said nii esiliiga B-s osalev Raasiku FC Joker kui II liigas mängiv Kuusalu JK Rada turniiritabelisse kaotuse.
Raasiku FC Joker mängis neljapäeval, 9. aprillil Tallinnas Sportland Arenal HÜJK Emmaste vastu ning kaotas 1:2 . Kuigi 22. mänguminutil läks Raasiku meeskond Mairo Tikerberi väravast1:0 juhtima, lasti kohe pärast palli uuesti lahtimängimist vastastel seis viigistada 1:1. Teisel poolajal lõid hiidlased palli veel korra Raasiku meeste väravasse ja võtsid sellega võidu.
Viie mängu vooru järel on Joker liigatabelis 3 punktiga eelviimasel, 9. kohal. Järgmine mäng on laupäeval, 18. aprillil Raasikul, vastane on JK Sillamäe Kalev II, kes on 6 punktiga liigatabelis 6. kohal.
Kuusalu JK Rada pidas pühapäeval, 12. aprillil II liiga ida-põhjatsoonis teise mängu. Eelmise aasta võitjalt, Paide Linnameeskond II-lt tuli vastu võtta kaotus 0:3 (0:1). Rada on 14 meeskonna seas viimasel kohal, kuid enamikul meeskondadest on peetud juba kolm mängu.
Kuusalu meeskonna järgmine vastane on JK Luunja, kes on kahest  senisest  mängust  ühe  võitnud ja ühe kaotanud. Mäng toimub pühapäeval, 19. aprillil Tartus.

Eelmine artikkelPudisoo külavanem on THEO KEHLMANN
Järgmine artikkelKolgaküla mälumängusarja võit läks Kehrasse