Raasiku FC Joker sai teise kaotuse

922

Laupäeval, 14. märtsil kaotas Raasiku FC Joker Eesti meistrivõistluste esiliiga B teises mängus Kohtla-Järve JKle Järve 0:2 (0:0).
Mäng toimus Ahtme gümnaasiumi staadionil. Esimese värava lõid vastased teise poolaja alguses arvulises vähemuses mängides penaltist, teist korda lendas pall Jokeri väravasse siis, kui mängitud oli 76 minutit.
„Kahju on anda ära sellist mängu, kus oled enamuses ja lased siis endale lüüa kaks väravat. Tundus, et meile mõeldud annus sportlikku viha läks Kohtla-Järvele ja nemad soovisid seda mängu võita rohkem kui meie,“ kommenteeris Jokeri peatreener Andre Ilves.
Ta lisas: „Praegu  puudub kindel liider, kes suudaks meeskonna raskes seisus maha rahustada ja süstida mängijatesse võidutahet.“
Jokeri järgmine mäng esiliiga B-s on laupäeval, 21. märtsil kell 14 Raasiku staadionil JK Tallinna Kalev II-ga. Treener avaldas lootust,  et  siis  on  lootust  teha  kahe eelmise mängu „vigade parandus“. Esiliiga B edetabelis on kümnest meeskonnast võiduta veel kolm, neist tänu parimale väravate vahele on FC Joker praegu 8. kohal.