Raasiku FC Joker jalgpallivõistkonnad jätkavad võidulainel

1137

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga Bs pidas Raasiku FC Joker eelmisel nädalal kaks mängu. Kolmapäeval, 8. juunil alistati võõrsil FC Elva 4:2. Üleplatsimees oli Rauno Esop, kes lõi Raasiku meeskonna kõik 4 väravat – mängu esimesel veerandtunnil viis Jokeri juhtima 2:0, teisel poolajal, kui mänguseis oli viigiline, viis meeskonna taas kahe väravaga juhtima. Rauno Esop valiti ka esiliiga B maikuu parimaks mängijaks. Maikuus toimunud nelja mänguga lõi ta 6 väravat.
Laupäeval, 11. juunil mängis Joker kodumurul Tartu JK Tammeka U21 vastu välja 1:1 viigi. Avapoolaeg lõppes väravateta, teisel poolajal viis mängiv treener Andre Ilves Jokeri 1:0 juhtima. Võit oli käeulatuses, kuid mängu esimesel lisaminutitel õnnestus vastastel saata pall tühja väravasse ning mäng viigistada.
Raasiku FC Joker tõusis liigatabelis 4. kohale. 16st mänguga on kogutud 25 punkti: võidetud on 7, viiki mängitud 4 ja kaotatud 5 mängu. Nüüd on väike mängupaus, järgmine mäng on 3. juulil Viimsi JK vastu.
II liiga ida-põhjatsoonis sai Kuusalu JK Rada laupäeval, 4. juunil Võrus toimuma pidanud mängu eest kirja kaotuse, kuna meeskonda ei saadud kokku ning Võrru ei sõidetud. Kolmapäeval, 8. juunil mängis Rada meeskond Männikul Tabasalu JK Charmaga 2:2 viiki. Esimese poolajal alguses läksid vastased 2:0 juhtima, kuid seejärel lõi Kris Oliver Maiberg kaks väravat järjest ning avapoolaeg lõppes 2:2. Kuna teisel poolajal enam väravaid ei sündinud, oli ka mängu lõpptulemus viigiline.
Kuusalu JK Rada on liigatabelis endiselt viimasel, 14. kohal 5 punktiga: 12st mängust on 1 võidetud, 2 mängitud viiki ja 9 kaotatud. Järgmine mäng on laupäeval, 18. juunil kodustaadionil Narva United FC vastu.
IV liiga ida-põhjatsoonis kaotas Raasiku FC Joker II pühapäeval, 12. juunil Tallinnas Kalevi keskstaadionil toimunud mängus Tallinna FC-le Reaal 2:3. Vaheajale mindi küll Jokeri 2:0 eduseisus, kuid teisel poolajal anti edu käest. Raasiku meeskonna väravad lõid penaltist Rauno Esop ning pärast pikka võistluspausi väljakule naasnud Rene Lill.
Raasiku FC Joker II hoiab liigatabelis 15 punktiga 2. kohta: 8st mängust on võidetud 5 ja kaotatud 3. Järgmine mäng on reedel, 17. juunil Raasikul Tallinna FC Twister vastu, seejärel minnakse suvepausile.
Naiste II liigas kaotas FC Jokeri ja Kuusalu ühisnaiskond pühapäeval, 5. juunil Kaagveres TÜ Fauna Femalele 0:1. Raasiku-Kuusalu ühisnaiskond on 8 mänguvooru järel endiselt punktita ning liigatabelis viimasel, 9. kohal. Järgmine mäng on pühapäeval, 19. juunil Raasikul, vastane on Tallinna FC Infonet.