Politseiuudised

123

29. juunil 2021 lahkus Loksalt oma ajutisest elukohast 67aastane Nikolai. Tema surnukeha leiti selle aasta aprillis Viimsi maastikualalt. Politseil ei ole alust kahtlustada mehe surmas kuritegu.

30. mail kell 11.37 helistas hädaabi­­numbrile Loksal Lasteaia tänaval elav inimene, kes teatas, et tema eakas ja üksi elav naabrihärra on oma toas kukkunud ja ei ole võimeline liikuma. Päästjad avasid ukse ning andsid kannatanu kiirabi ja sotsiaaltöötaja hoole alla.

1. juunil kell 7.54 sai häirekeskus teate, et Anija vallas Kehra linnas on eakas naisterahvas raudteejaama poole kõndides kraavi kukkunud. Päästjad aitasid inimese kraavist välja ja andsid ta üle kiirabile.

4. juunil kell 17.23 teatati, et Anja vallas Vikipalu külas põleb elumaja kõrval asuv saunamaja. Päästjate saabudes olid leegid saunamaja katusest väljas, need summutati kella 17.50 paiku. Tulelevik elumajale suudeti ära hoida. Esialgsel hinnangul sai tulekahju alguse sauna leiliruumist, kus suitsutoru kaugus põlevmaterjalist oli olematu. Täpne tekkepõhjus on selgitamisel.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelSegakooride laulupäev Pärnus
Järgmine artikkelNõustamisteenus MTÜdele ja seltsidele