Peningi võitis koroonas klubide karikaetapil Saaremaal II koha

722

Seoses Kehra kooli remondiga toimus karikasarja etapp esmakordselt Saaremaal. Osales 9 võistkonda, sealhulgas kõik varasemate aastate karikapretendendid. Avavoorudest peale rühkis ette Tirtsu võistkond, kuid Peningi püsis kuni viimase vooruni 1-2 punkti kaugusel. Viimases voorus kaotasid oma vastastele mõlemad liidrid, kuid kokkuvõttes suutis Tirts võita 53 punktiga, järgnesid Peningi 50 ning Ring I 48 punktiga. Väikse vahega järgnesid Ring II 41, Saare võistkond 39, Haiba 37 ning Kehra 34 punktiga.

Individuaalselt jagati laudade parimatele edetabelipunkte ning 16st võimalikust 13 punkti kogusid I laual Tirtsu liider Mihkel Lepist ning II laual ainsana kaotuseta lõpetanud Peningi kapten Guido Trees. III ning IV laual kogusid laua parimad 12 punkti, vastavalt Gennadi Tšiž Peningi ja Mikk Lepist Tirtsust. Naiste laual oli parim Kehra au hoidnud Valve Nurmepuu.

Peningi võistkonnas olid oma laual 9 punktiga III Svetlana Milevskaja ning 4. Olav Karu ning 6. kohaga leppis esilaual 7 punkti kogunud Taavi Järve.
Kehra võistkonnas mängisid Valve Nurmepuu kõrval Kaupo Helm-Rosin, Ants Verk, Ahmet Kink ja Koit Paulus.

Järgmisel päeval toimunud Saaremaa seeriavõistluse I etapil sammus võidult võidule Urmas Mererand, kes võitis kõik vastased. Järgmised medalikohad hõivasid noormängijad: 2. koha võitis Mikk Lepist ja 3. Saare noor mängumees Ants Nelis. 6. kohaga leppis Guido Trees ja 7. Kaupo Helm-Rosin ning alles 13. oli Mihkel Lepist. Osalenud 30 mängija hulgas oli tublil 11. kohal parim naismängija Mae Nõu.

Eelmine artikkelTulekahju kahtlus Sireli tänava majas
Järgmine artikkelKehras on esimene energiasäästlik kortermaja