Peningi Koroonamänguklubi võitis võistkondliku hõbemedali

3478
Peningi võistkond: Guido Trees, Janek Jaškov, Olav Karu, Toomas Kink, Gerli Aver, Janno Kalda, Svetlana Milevskaja, Gennadi Tšiž, Aleksander Michelis ja Oliver Ojaste.

Eesti 2014. aasta koroona võistkondlikud meistrivõistlused toimusid käesoleval aastal Saugal, kus 8 mehest ja 2 naisest koosnevad võistkonnad selgitasid paremusjärjestuse. Avavoorus olid loosi tahtel vastamisi mullused kuld- ja hõbemedaliomanikud Saku Tirts ja Peningi Koroonamänguklubi ning seisult 9:9 tuli Peningi võistkonnal tunnistada vastaste paremust.

Avavoorus saarlaste tiimi purustanud pärnakad asusid peale II vooru viiki 10:10 Peningi vastu ka võidu suursoosikuteks, edestades järgnevaid 4 ja 7 punktiga.
Peningi võistkond võitis samuti saarlasi ülekaalukalt ning enne viimase mängu lõppemist oli oht, et kolm paremat koguvad võrdselt punkte. Viimase mängu võitis siiski Tirtsu mängija ja sellega jagunesid kohad punktiste vahedega, samuti oleks ka võrdsete punktide korral olnu, kusjuures 2. koha saavutas Peningi võistkond.

Eelmine artikkelTasuline või tasuta Sõnumitooja – selles pole üldse küsimust
Järgmine artikkelEV aastapäeval sai PEETER PALTS Raasiku valla aukodaniku tiitli ja Kehras jagati teenetemärke