Loksa noored võitsid spordimälumängu Bumerang

3505

Teist aastat olid Eesti finaalis parimad AAP ALLMÄGI, KENNETH KRÖÖNSTRÖM, KEVIN KRÖÖNSTRÖM ja PENT PAALBERG Loksa koolist.


KENNETH KRÖÖNSTRÖM, PENT PAALBERG, AAP ALLMÄGI, KEVIN KRÖÖNSTRÖM ja juhendaja AARNE IDAVAIN.

Loksa gümnaasiumi võistkond osales 25. aprillil parvlaeva Baltic Printsess pardal toimunud spordimälumängu Bumerang lõppvõistlusel ja võitis selle. 12. klassi õpilased Aap Allmägi, Kenneth ja Kevin Kröönström ning 9. klassist Pent Paalberg võitsid finaali ka mullu, kuid siis tuli edu 1 punktiga, tänavu olid nad teise koha saanud Suure-Jaani gümnaasiumi noortest 10 punkti võrra ees. Loksa noori mälumängureid juhendab õpetaja Aarne Idavain.

Võitjad said seekord lisaks T-särkidele ja puidust bumerangile piletid Helsingisse kergejõustiku EMile kettaheite finaali vaatama ning kutse vastuvõtule Tallinnas asuvasse Suurbritannia saatkonda.

Mälumäng Bumerang on mitme-etapiline, kõigepealt valitakse koolide parimad võistkonnad, kes osalevad maakondlikus võistluses. Sealsed tugevamad lähevad regioonivõistlustele, Eesti on jagatud viieks. Iga regiooni kolm edukamat saavad lõppvõistlusele. Kokku osales Bumerangis tänavu 88 kooli.

Aarne Idavain rääkis, et teemad tehti varem teatavaks ning noored jagasid omavahel, kes mida üle vaatab: „Meie omadele tuleb kindlasti kasuks see, et nad on aastaid osalenud erinevatel mälumänguturniiridel – Loksal ja Kolgakülas ning ka mujal. Nende tugevus on varane mälumängukogemus.“

Eelmine artikkelSoodlast leiti mürsk
Järgmine artikkelEesti Metsaühistu tegevuse pearõhk on Harju metsaomanikel