Kuusalu valla mälumängumeistriks tuli Invajuunior

983

Reedel, 20. septembril peeti Kuusalu rahvamajas valla võistkondlikud meistrivõistlused mälumängus.

Mängujuht oli ja küsimused koostas seekord Endel Rebane. Selle aasta mälumängumeistriks tuli 41 punktiga Invajuuniori võistkond (Anne Rootalu, Raul Valgiste, Aldo Randmaa ja Tiit Raimla).

Teine koht kuulus võistkonnale Kuusalu küla südid (Viivi Vunk, Andres Kirsila, Hendrik Kirsila ja Kalle Rebane), nende kontosse kogunes 39 punkti.
Mängu kolmanda koha sai võistkond Kvartett (Mari-Ly Rahuoja, Laur Sits, Mart Lahi ja Raivo Rekk) 37 punktiga. Neljas  koht  kuulus  36  punktiga Kolga-Aabla küla võistkonnale (Anneli Linn, Mait Kröönström, Ergo Saarestik ja Matti Krönström) 36 punktiga.

Viiendaks tulnud külalisvõistkond Haljava (Angela ja Aavo Mooste, Rain Päären, Tarvo Välba) kogus 34 punkti. 6.-7. kohta jagasid võistkonnad Parksi küla (Aap ja Andres Allmägi, Endel Soo, Tõnu Sild) ja VTKS (Ulve Märtson, Kadri ja Tõnu Idavain, Karl Erik Märtson).

Mängu lõpus jagati eriauhindu. Parima küla võistkonna traditsioonilise liivakoorma sai võistkond Kvartett ning see pannakse maha Kiiu külla. Parima naisvõistkonna eriauhind läks võistkonnale Eluõied, kes jäid jagama üldjärjestuses 10.-13. kohta.