Kuusalu valla korvpallimeister on BC Kiiu

943

Laupäeval, 27. veebruaril toimusid Kuusalu spordikeskuses valla korvpallimeistrivõistluste finaalmängud.
Finaalis alistas tiitlikaitsja BC Kiiu 70:58 BC Kupu ning tuli taas valla meistriks. Võidukas meeskonnas mängisid Rainer Blond, Targo Tamm, Helvis Trääder, Kristjan Kamdron, Tauno Antson, Karl-Erich Orgusaar, Andres Kaarmann ja Rando Kapralov. Teise koha saanud Kupu võistkonnas tegid kaasa Marek Aun, Krister Altosaar, Ralf Põhjala, Taivo Autor, Kristjan Korjus, Kullar Veersalu, Kristjan Pajupuu ja Indrek Triisberg.
3.-4. koha mängus oli Kolga 64:62 üle Meeste Varjupaigast, 5.-6. koha mängus alistas Valla Idablokk 71:60 BC Tuubeli.
Turniiri parimaks mängijaks nimetati Valla Idabloki mängija Alex Tammemäe, kes oli ka resultatiivseim – viskas 5 mängus kokku 123 punkti ehk ühes mängus keskmiselt 24,6 punkti. Parim kolmepunktivisete sooritaja oli Erik Tserr (Meeste Varjupaik), kes tegi kaasa neljas mängus ja tabas 15 kolmepunktiviset. Parim vabaviskaja oli Andres Rass (Valla Idablokk), kes neljas mängus sai vabaviskeid visata kokku 8, neist tabas 7.
BC Kiiu on nüüd kolmekordne valla meister – esikoht saadi ka mullu ning 2012. aastal. BC Kupu on Kuusalu valla meistrivõistlused võitnud 4 korda: 2010, 2011, 2013 ja 2014.

Eelmine artikkelHea Tuju Esmaspäev esines Peterburis
Järgmine artikkelKuusalu kool liitus projektiga „Jalgpall kooli!“