Kuusalu Spordiklubi noorsportlased võitsid Eesti meistrivõistlustelt 8 medalit

816

Rakvere linnastaadionil selgitati Eesti tänavused noortemeistrid kergejõustikus juunioride ja B-vanuse­klassis.

Kuusalu Spordiklubisse kuuluvad noorkergejõustiklased võitsid nendelt võistlustelt kokku 8 medalit, kuid meistritiitel jäi seekord saamata.

Kahekordseteks medalivõitjateks tulid Taavi Tšernjavski ja Kent Serikov. Taavi Tšernjavskile kuulusid pronksmedalid juunioride 110m tõkkejooksus ajaga 14.92 ja teivashüppes 4.00ga. Kent Serikov võitis oma pronksmedalid B-vanuseklassi 300m tõkkejooksus tulemusega 42.49 ja 110m tõkkejooksus 15.72ga.

Kõige lähemale meistritiitli võiduni jõudsid Epp Paalberg 1500m takistusjooksus ajaga 6.07,21 ja samas vanuseklassis võistelnud Marite Ennuste 200m tõkkejooksus ajaga 32.09, nende mõlema saagiks jäi hõbemedal. Annabel Matkur võitis pronksmedali 1500m takistusjooksus, tema ajaks fikseeriti 6.22,49. Severi Jõõras sai juunioride kaugushüppes kolmanda koha, püstitades uue isikliku rekordi 6.74.