Kuusalu JK Rada alistas Tallinna FC Štrommi 5:1

1019

Nädalavahetusel peeti Eesti madalamate liigade jalgpallimeistrivõistlustel IV vooru kohtumisi. Edukalt jätkab III liiga idatsoonis Kuusalu JK Rada meeskond, seekord alistati 5:1 Tallinna FC Štrommi.

Kogu kohtumine kulges Rada meeskonna kerge ülekaalu tähe all. Poolajavileks mindi Maksim Konovalovi ja Tauno Pajula löödud väravatest 2:1 juhtima.
Teisel pool­ajal oli Rada mängijatest kahel korral resultatiivne Aleksander Täht, üks värav kanti Marek Lillenthali arvele. Samas liigas mängiv FC Joker 1993 pidi tunnistama FC Balteco 2:1 paremust. Raasiku meeskonna värava autoriks oli Rene Lill. IV liiga idatsoonis mängiv FC Kiiu läks FC Levadia III vastu mängides Jaan Lorensi väravast 1:0 juhtima, poolajaks jäädi 1:2 kaotusseisu. Teisel poolajal lõid Levadia jalgpallurid veel 5 palli Kiiu meeskonna väravavõrku.