Koroonamängija RASMUS LINKVIST Peningilt Eesti meister

1246

Eesti meistrivõistlused koroona üksikmängudes 1994 ja hiljem sündinud noortele toimusid Tihemetsa Spordihoones.

Neidude hulgas oli konkurentsitult parim kohalik piiga Mari-Liis Talts, kes võitude kõrval tegi vaid ühe viigi. Ülejäänud medalite peale käis tuline heitlus. Alles viimase vooru viimaste mängudega selgus, et Airi Aston ja Anne-Grete Mesilane (mõlemad Peningi KMK) edestavad küll mullust hõbedaneiut Mary-Heleen Lillemäed, kuid lasid mööda samapalju punkte kogunud mulluse pronksi Triin Tammaru(Saku Tirts). Airi Aston võitis seega Eesti meistrivõistlustelt esimese pronksmedali.

Noormeeste hulgas oli enne võistlust vähemalt 6 medalipretendenti. Nooremate osalejate hulka kuulunud Rasmus Linkvist (Peningi KMK, sündinud 1999) alustas kohe võitudega ning vaid viik eakaaslase Mikk Lepistiga pidurdas korraks hoogu. Eelviimases voorus kindlustas ta 14 punktiga meistritiitli, kui oli viigistanud Martin Raidlepaga. Hõbemedali võitis 13 punktiga Oskar Raidlepp, kes võitis 2010 aastal juunioride EM võistlustel kulla, kuid sai nüüd oma ainsa kaotuse Rasmus Linkvistilt. Ehkki Mikk Lepist jäi ainsana kaotuseta, kogunes tal rohkesti viike ja koefitsient andis talle pronksmedali.

Nagu ka mullu, pidi 4. kohaga leppima 12 punkti kogunud Guldar Klimask (Peningi KMK), kes edestas koefitsiendiga Martin Raidleppa.

Eelmine artikkelVarastati kaubikust
Järgmine artikkelKehra gümnaasium elab uutes tingimustes tavapärast koolielu