Kehras toimus 9. võrkpalli jõuluturniir

43
Pika võrkpallipäeva vältel sai näha heal tasemel võrkpalli. Foto Joonas Kuuskla

Kehra võrkpalliharrastajad korraldasid 26. detsembril traditsioonilise jõuluturniiri. See oli 9. segavõistkondade võrkpalliturniir Kehras.

Erinevalt tavapärasest kuueliikmelisest võistkonnast pidi sel turniiril võistkonda kuuluma viis võistlejat, nende hulgas vähemalt kaks naismängijat. „See tava on juurdunud meie turniiril väga praktilistel kaalutlustel – polnud võtta nii palju võrkpallureist naisi. Aga, et rohkem võistkondi ikka võimaluse saaks, siis kahe naise ja kolme mehega saime väga hea tasakaalu ja mängu toimima,“ rääkis turniiri korraldaja Riina Laaneveer.

Turniir osutus sel korral populaarseks ja oli rohke osavõtuga – 10 võistkonda mitmelt poolt üle Eesti. Soovijaid oli aga rohkem ning mõnelegi võistkonnale tuli ära öelda. „Osalema tuli ka meistervõrkpallureid. See oli võrkpallipidu kõikidele erinevate tasemetega võrkpallimängijatele,“ rõõmustas Riina Laaneveer.

Anija vallast oli 3 võistkonda: Kehrast kaks – neist ühe eesotsas Riina Laaneveer, teisel Eve Rohtla ja Karl Viirmann, ning Alaverest üks – eesotsas Allan Vaiksalu. Viimasel hetkel pidi loobuma Aruküla võistkond, kuid mängijad said olla eri võistkondades siiski osalised.

Võisteldi kahes alagrupis ja kolmel väljakul. Korraldajate sõnul olid väga pingelised nii finaalkohtumised kui tabeli lõpuosa mängud.

Kolmanda koha mängus kohtusid Sillamäe ja Seltskond, võitjana väljusid Seltskonna võistlejad koosseisus Roger Tibar, Meelis Kobin, Mikk Maidla, Diana Seppelin ja Marlene Vompa. Esikohamängus kohtusid Oru VK ja Knack Roeselare. Turniirivõidu võitles välja Knack Roeselare koosseisus Eliise Kohv, Siim Tammearu, Marge Läll, Kunnar Kangro ja Juhan Püvi. Teise kohaga pidi leppima Oru VK koosseisus Margus Soone, Marko Õis, Norman-Harly Heinsaar, Kristo Forsel, Merilyn Õis ja Helen Haljasorg.

Hääletamise teel selgitati ka parim nais- ja meespallur. Parima naisvõrkpalluri tiitli sai Dace Azace ja parima meesvõrkpalluri tiitli Juhan Püvi.

Eelmine artikkelEes­ti Jäät­me­hool­dus­kes­kus sõl­mis kesk­kon­na­mi­nis­tee­riu­mi­ga koos­töö­le­pin­gu
Järgmine artikkelMistra käsipallurid lõpetasid aasta võidukalt