Ka Alaverre on kavas panna riidekonteiner

1777

MTÜ Riidepunkt konteiner jõuab Alaverre tõenäoliselt märtsikuus.

Detsembris tõi MTÜ Riidepunkt Anija vallavalitsuse soovil Kehrasse konteineri, kuhu saab viia riideid, jalanõusid ja kodutekstiile, kotte ja mänguasju, mida ise enam ei vajata. Riidepunkt jagab need varjupaikadele või müüb heategevuslikul eesmärgil.
Valla keskkonnaspetsialist Evelin Kolbak ütles, et Kehra keskväljakule klaastaara konteineri kõrvale toodud riidekonteiner sai kohe alguses väga populaarseks: „Sinna toodi asju nii palju, et konteiner sai kiiresti täis ning riideid pandi ka selle peale. Teatasime Riidepunktile konteineri täitumisest ning nad käisid korra nädalas seda tühjendamas. Nüüd pole seda enam nii tihti vaja teha.“
Ta rõõmustas, et Kehra elanikud pole riidekonteinerit kurjasti kasutanud ega viinud sinna olmeprügi, nagu  mujal. Seetõttu on vallavalitsus otsustanud riidekonteineri paigaldada ka Alaverre.
„Plaanisime seda juba jaanuaris, kuid Riidepunktil pole praegu vabu konteinereid, need jõuavad Eestisse ilmselt märtsis,“ sõnas keskkonnaspetsialist.
Ta arvas, et Alaverre pannakse kasutatud riiete konteiner kortermajade juurde, pakendi- ja paberikonteinerite kõrvale. Evelin Kolbak lisas, et edaspidi arvatavasti pannakse Riidepunkti konteiner ka Lehtmetsa külla.

Eelmine artikkel6. veebruaril
Järgmine artikkelKuusalu vallamajja püüti sisse tungida