JOOSEP AGU võitis jalgrattakrosside sügissarja I etapi

818

Sindis tehti algust  8etapilise jalgrattakrosside sügissarjaga Eesti jalgrattaspordi veteranide karikatele. M-12 klassis tuli stardijoonele 29 poissi, kes pidid läbima 3×1,7 km pikkust ringi Pärnu jõe kallastel väga tehnilisel rajal, lisaks laskumine lauluväljaku treppidest.

Kindla võidu võttis Kuusalu Rattaklubi õpilane Joosep Agu ajaga 21.01. Marc-Daniel Paul ning Rico Lehiste said selles sõidus 8. ja 11. koha. 3. kohal sõitnud Stefan Lootus katkes­tas tagarattakummi purunemise tõttu, sama saatus tabas ka Jan Eric Danieli.

Sama pikal  N-12/14 klassi ühisel sõidul sai Aidi Gerde Tuisk N-12 tüdrukutest 2. koha karika. M-18 klassi 13,6 km pikkusel sõidul sai ajaga 56.25 tubli 5. koha Alar Kupp. M-16 poiste 9,2 km pikkusel rajal oli Kristjan Tammaa 16.

Pühapäeval läbisid Kuusalu RK õpilased Kevin Lootus, Kristjan Tammaa, Oliver Jürgenson, Toomas Parra, Joosep Agu, Stefan Lootus, Marc-Daniel Paul, Jan Eric Daniel, Rico Lehiste, Artur Kupp, Mihkel Plakk ja Aidi Gerde Tuisk SEB Tartu Rattamaratoni 40 km pikkuse raja.

Alar Kupp sai 89 km pikkusel distantsil, kus startis 3287 jalgrattasõpra, ajaga 3:17.32  280. koha, olles M-17 vanuse­klassi poistest 14. Kuusalu meestest tegi parima sõidu Tõnu Kirsimaa ajaga 3:04.12 , saavutades sellega 116. koha.

Poolmaratoni läbisid tublilt ka Kuusalu Matkaseltsi projektis „Kogume Tervist“ osalejad Argo Järve, Triin Lõhmus, Riko Roos, Age ja Andres Tuisk ning Alger Paalberg.