Jalgpallurid alustasid sügisringi võidukalt

611

Eelmisel nädalal tehti algust Eesti jalgpallimeistrivõistlustel sügisringi kohtumistega. III liiga idatsooni liider FC Joker 1993 võttis koduväljakul vastu oma lähima konkurendi JK Baltika Keskerakonna meeskonna. Saadi 3:1 võit, millega revanšeeriti kevadringis saadud kaotus. Kohtumise skoori avas avapool­ajal iluväravast Priit Betlem. Teisel poolajal viigistasid külalised mänguseisu. Viimasel viiel minutil vormistati Ott Reinike ja Rainer Mägi väravatest 3:1 võit.

Kuusalu JK Rada kohtus koduväljakul FC Balteco meeskonnaga. Poolajaks mindi 2:0 juhtima, teisel poolajal vastaste mäng lagunes täielikult. Saadi suureskooriline 8:0 võit. Kaks väravat lõi selles kohtumises Aleksander Täht, ühe Joonas ja Margus Kröönström, Keio Kivistik, Meelis Tasa, Jevgeni Spaštšanski ja Lauri Sigur. Kohtumises kasutas Rada meeskond mitmeid duubelmeeskonna FC Kiiu mängijaid, et harjutada koostööd kohtumiseks sõprusvalla Sipoo Vargarna meeskonnaga. Selle võiduga tõusis Kuusalu JK Rada turniiritabelis kaks kohta, kümnendaks.

FC Kiiu mängis Kuusalu staadionil FC Pokkeriprod meeskonnaga ja võitis 3:0. Kohtumise väravad löödi esimesel poolajal 20 minutiga. Kaks väravat kanti Keio Kivistiku arvele, ühe autor oli Lauri Sigur.