HENDRIK KALMELE Eesti MV-lt pronksmedal

1306

5.-6. veebruaril Haapsalus toimunud Eesti juunioride meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutas kehakaalus kuni 96 kg 3. koha Alaverest pärit Hendrik Kalme.
18aastane Hendrik Kalme, kes õpib Audentese spordikoolis ja treenib maadlusklubis Korrus3, alistas eelringis Roland Laipaiga (J.Kotkase SK), seejärel kaotas poolfinaalis Kevin Baumannile (SK Kadrina), kes tuli hiljem võitjaks. Lohutusringis alistas Hendrik Kalme Georgi Kovzarovi (MK Aberg).
Hendrik Kalme hakkas maadlusega tegelema 2013. aasta sügisel, kui Martin Plaser tuli Alaverre ja Kehrasse noori treenima. Eelmisel kevadel võitis Hendrik Kalme Euroopa suurimal noorte maadlusturniiril Tallinn Open ühe kuld- ja ühe hõbemedali ning kadettide Eesti meistrivõistlustel vabamaadluses saavutas esimese Eesti meistritiitli.
Jaanuari lõpus Koerus toimunud Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlustel vabamaadluses võitis kuni 52 kg kaaluvate tütarlaste seas esikoha Nele Truber, kes on samuti Martin Plaseri kasvandik Alaverest.

Eelmine artikkelKolgaküla mälumängu esikoht läks jagamisele
Järgmine artikkelRaasikul põles köök