HC Kehra sai Eesti MV-l võidu, Aruküla SK kaotas

983

Eesti käsipallimeistrivõistluste 16. voorus sai Kehra meeskond jagu Tapast, Aruküla jäi alla Viimsile.
Neljapäeval, 19. veebruaril mängis HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võõrsil SKga Tapa ning võitis kindlalt 37:18 (21:11). Võitjate resultatiivseimad olid Dmitro Jankovski 7 ning Kaspar Lees ja Kaimar Lees 6 väravaga, pärast vigastustest tingitud pikka pausi taas võistelnud Kaupo Liiva viskas 5 väravat.
Kehralaste treeneripingil oli seekord  peatreener  Jüri  Lepa asemel  abitreener  Indrek  Lillsoo.
„Meil oli juba varem kokku lepitud, et juhendan meeskonda nädal aega. Nagu tulemusest näha, on mõnikord taolisest käigust kasu,“ ütles Indrek Lillsoo.
Ta lisas: „Seekord polnud meil ka vigastustega probleeme. Mänguaeg sai meeste vahel võrdselt jagatud, kuid me ei eksperimenteerinud, vaid kindlal perioodil käis väljakul kindel koosseis ja see andis tulemust.“
Treener märkis eraldi vigastuspausilt naasnud Kaupo Liiva hea mängu.
Kaks päeva varem, 17. veebruaril kaotas Aruküla SK võõrsil Viljandi HCle 28:35 (11:19). Aruküla kasuks viskasid Andre Sild 6 ja Rasmus Varik 5 väravat.
Meeskonna juhendaja Toivo Järv kommenteeris, et Viljandi vastu mängiti omal tasemel ja mängust sai positiivne mulje: „Kaitses võinuksime küll paremini tegutseda, kuid pidime läbi ajama Siim Soometa, rünnakutel tundsime puudust Rauno Esopist.“
Eesti meistrivõistlusi juhivad 28 punktiga Põlva Serviti ja HC Kehra, Aruküla on 4 punktiga viimasel, 8. kohal.
Esiliigas võõrustas HC Kehra/Primend teisipäeval, 17. veebruaril Tallast ning kaotas napilt 23:24 (13:11). Kehra kasuks viskas Erik Makejev 5 väravat. 14 mängu järel on HC Kehra/Primend 10 esiliiga võistkonna seas 6. kohal.

Eelmine artikkelPiirkondlik vastlapäev Kolgas
Järgmine artikkelKehra D-klassi poisid juhivad Eesti käsipallimeistrivõistlusi