HC Kehra sai Balti Liigas võidu ja kaotuse

1132

Nädalavahetusel, 7.-8. veebruaril pidas HC Kehra/Horizon Pulp­&Paper kodusaalis kaks Balti Liiga mängu Valgevene klubidega.
Laupäeval mängis Kehra meeskond Bresti HC Meškovi vastu ning sai ülekaaluga võidu 30:17 (15:8). Kehra meeskonna resultatiivseimad olid Dmitro Jankovski ja Viktor Skrypak 5 väravaga, kokku viskasid meeskonna kasuks väravaid 10 meest.
Pühapäeval mängis HC Kehra Balti Liiga tiitlikaitsja Minski SKA-ga ning kaotas 26:30 (13:12). Marko Slastinovski viskas 7, Dmitro Jankovski 6 väravat.
„Rõhusime esimese män­gu peale, eeldades, et Bresti võit­mine on tõenäolisem. Aga män­gisime ka pühapäeval hästi. Ava­poolajal võinuksime  teha sis­se ka suurema vahe, kuid jätsime lõ­pus kaks karistusviset realiseerima­ta,“ kommenteeris peatreener Jü­ri Lepp.
Ta lisas: „Initsiatiiv oli meie käes ja kontrollisime mängu päris häs­ti. Kahjuks hiljutine haiguste ja vi­gas­tuste laine, mis meeskonda rä­sis, avaldus teisel poolajal ning me­hed väsisid. Tasemevahe tuli küll sisse, aga tõestasime endale, et heal päeval suudame mängida ka SKA-ga.“
HC Kehra on nüüd Balti Liiga kuue tugevama meeskonna seas 4. ko­hal. Järgmised mängud on võõrsil, 7. märtsil mängitakse Põlva Ser­vitiga, kellel on edasipääs 4 tu­ge­vama  hulka  juba  kindel,  ning  8.  märt­sil  Vilniuse  VHC  Šviesaga.

Eelmine artikkelRaasiku kool saavutas koolide võrkpallis 2. koha
Järgmine artikkelTANEL PAABO tuli EMil 7. kohale