
Eesti käsipallimeistrivõistluste esiliiga hooaeg lõppes möödunud nädalavahetusel finaalturniiriga Kehras, kus võitjaks tuli koduväljakul mänginud HC Kehra/Primend.
Esiliigas osalesid 10 meeskonda. Põhiturniiri võitis HC Kehra/Primend, finaalturniirile nelja parema hulka pääsesid veel Valga Käval, Coop Põlva ja Tapa valla SK/SK Tapa. Laupäeval toimunud poolfinaalis alistas Kehra meeskond Valga Kävali 57:29 (28:18) ning sai finaalivastaseks teise poolfinaali võitnud Coop Põlva meeskonna.
Pühapäevases finaalmängus võitis HC Kehra Põlva meeskonda kindlalt 48:31 (24:16). Esiliiga võitjaks tulnud meeskonda kuulusid Jaan Pirk, Tom Johann Volmerson, Timo Roomere, Mart Kruusalu, Marek Joost, Martin Lepik, Andre Soikka, Maksim Tanner Mc Cauley, Rasmus Eensaar, Tom-Simion Treiman, Andri Jaanus, Kevin Markus Hannus, Martin Kikkas, Marten Mitt, Oskar Luks, Mihkel Liiver, Karl Kõverik, Stener Sirel, Markus Leidsaar, Rainer Seermann, Tomi Suurorg, Jaan Kauge, Silvar Salumäe, Kenert Suik, Ruudi Ottisaar, Henri Õun, Mats Martin Jürjo, Romet Klement ja Priit Raudkivi. Treenerid on Indrek Lillsoo, Jaan Kauge ja Janar Mägi.
Proksmedali võitis Tapa meeskond. Aruküla SK sai esiliigas 9. koha.




