HC Kehra on Eesti meistrivõistluste liider

2112

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste aasta viimases mängus alistas HC Kehra/Horizon Pulp & Paper pearivaali Põlva Serviti.
Kolmapäeval, 16. detsembril Kehras toimunud mängus alistas kodumeeskond põlvakad 26:24 (14:13). Kogu mängu domineerisid väljakuperemehed, kuid lõpus vähendas Serviti vahe vaid ühepunktiliseks. Viimasel mänguminutil kindlustas võidu Marko Slastinovski tabav vise.
Marko Slastinovski oli 9 väravaga ka kehralaste resultatiivseim. Dmytro Jankovski viskas 6 väravat.
„Kuigi medaleid jagatakse kevadel ja kõik on veel lahtine, oli meie jaoks oluline lõpetada aasta liidrina,“ kommenteeris Kehra meeskonna peatreener Indrek Lillsoo.
Ta lisas, et pärast edukat karikafinaali tehti videoanalüüsi ning sellest oli kasu: „Meeskond näitas nüüdki Serviti vastu sisu, vaatamata sellele, et pidime läbi ajama haigestunud Uku-Tanel Laastu ja vigastatud Kaupo Liivata. Kuigi kuu aja pikkuse raske tsükli tõttu tundsid mehed väsimust.“
Treener kiitis ka väravavaht Mikola Naumi.
Meistriliiga mängudes on nüüd kolmenädalane paus. Jõulupuhkusele läks HC Kehra liidrina – 12st mänguga on saadud 22 punkti. Järgnevad Põlva Serviti 20 punktiga, Viljandi HC 16, HC Viimsi/Tööriistamarket 12, Aruküla SK 9, Audentes SK 3  ja SK Tapa 2 punktiga.
Meistrivõistluste järgmine voor algab 6. jaanuaril, Kehra meeskond mängib siis koduväljakul Viljandiga.
Aruküla kohtub 10. jaanuaril võõrsil Tapaga.

Eelmine artikkelREELIKA LOOTUS Kuusalust võitis bestselleri kirjanduskonkursi
Järgmine artikkelBRENDA TILK Kiiust läheb võistlema paraolümpiale