HC Kehra oli Eesti MV-l taas võidukas

1013

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste kolmandas voorus alistas Eesti meistermeeskond HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 34:15 (14:7) Audentese.
Kolmapäeval, 1. oktoobril kodusaalis toimunud mängus viskasid Kehra meeskonna kasuks Indrek Napsep ja Jorma Käsper 7 väravat.
Peatreener Jüri Lepp ütles, et Kehra mängis õhukese koosseisuga, sest põhiliselt valmistuti nädalavahetusel toimuvateks Balti liiga mängudeks. Sellest hoolimata oli jõudude vahekord tema hinnangul Audentesega üsna selge.
Samal päeval jäi Aruküla SK võõrsil 34:18 (14:11) alla mullusele hõbemedalimeeskonnale Põlva Servitile. Aruküla meestest oli resultatiivseim  Andre  Sild  9  väravaga. Aruküla treener lasi mängida kõigil kaasas olnud mängijail. Ta kommenteeris, et algul töötasid nii kaitse kui väravavaht hästi, kuid lõpuks mehed väsisid ning mängu  lõpuga  ta  rahule  ei jäänud.
Kolme vooru järel juhivad Eesti meistriliigat HC Kehra, Põlva Serviti ja Viljandi HC, kes on võitnud kõik mängud, Aruküla SK on kaotanud kõik kolm senist mängu ning on tabeli lõpus.
Järgmises voorus kohtuvad HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Aruküla SK omavahel. Mäng toimub teisipäeval, 14. oktoobril Arukülas.
Sel nädalal algavad Eesti karikavõistlused, kus osaleb 10 meeskonda. Mulluse võitja, HC Kehra esimene vastane 1/8 finaalis on loosi tahtel Põlva Tarbijate Ühistu. Mängitakse kaks mängu, üks kodus, teine võõrsil, edasi pääseb kahe mängu parim. Esimene mäng toimub kolmapäeval, 8. oktoobril algusega kell 19 Kehras.

Eelmine artikkelRaasikul toimusid 15. karikavõistlused koroonas
Järgmine artikkelSõnumitooja 15. oktoobri lehes