HC Kehra mängib Balti liiga veerandfinaalis Riihimäe Cocksiga

964

27.-28. veebruaril toimunud mängudega selgusid Balti käsipalliliiga veerandfinaalvastased.
HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi kaotas laupäeval, 27. veebruaril Lätis 22:30 (9:12) Riia Celtnieksile, kuid pühapäeval, 28. veebruaril alistas HK Ogre/Miandumi kindlalt 38:28 (17:12). Esimeses mängus viskas Kaupo Liiva 7 ja Uku-Tanel Laast 6 väravat, teises oli Kehra meeskonna resultatiivseim Uku-Tanel Laast 7 väravaga, Kaspar Lees viskas neid 6.
Kuna Kehra esimese Läti-mängu kaotas, sai selgeks, et Balti liiga A-alagrupp lõpetati 4. kohaga, mis tähendab, et veerandfinaalis tuleb vastu minna teise alagrupi võitja, Riihimäe Cocksi võistkonnaga Soomest. Veerandfinaalid mängitakse sel kuul, esimene Kehras, teine võõrsil. Parim kahe mängu kokkuvõttes pääseb nelja parema finaalturniirile, mis on 16.-17. aprillil, toimumiskoht selgub pärast veerandfinaalmänge.
Kuigi Riihimäe Cocks lõpetas põhiturniiri täiseduga, usub Kehra meeskonna peatreener Indrek Lillsoo, et Soome meeskonda on võimalik võita: „Balti liiga tase on võrdsustunud ja kõike võib juhtuda. Meie eesmärk on pääseda nelja tugevama finaalvooru.“