HC Kehra ja Aruküla SK jätkavad Eesti MV veerandfinaalides

1075

Eesti käsipallimeistrivõistlustel toimusid eelmisel nädalal viimased vahegrupimängud, tuleval nädalal mängitakse veerandfinaale.
2. vahegrupis alistas Aruküla SK teisipäeval, 29. märtsil kodusaalis SK Tapa 34:31 (15:17). Aruküla kasuks viskasid Rauno Esop, Mihkel-Matteus Luik, Siim Valdlo ja Kristjan Järv kõik 5 väravat.
1. vahegrupis jäi HC Kehra/Horizon Pulp&Paper kolmapäeval, 30. märtsil Põlvas alla sealsele Servitile 24: 32 (12:17). Kehralaste parimana viskas Indrek Napsep 7 väravat.
Põhihooaja lõpetas liidrina Põlva Serviti 38 punktiga. Järgnes Viljandi HC 37 punktiga HC Kehra kogus 33, Viimsi/Tööriistamarket 22, Aruküla SK 17, Audentes 10 ja SK Tapa meeskond 5 punktiga.
Põhihooaja kaks paremat meeskonda pääsevad otse poolfinaali, teistel tuleb jätkata veerandfinaalmängudega. Audentese meeskond veerandfinaalides kaasa ei tee. Veerandfinaalid kestavad kahe võiduni. HC Kehra vastane on SK Tapa, mängud toimuvad 12. aprillil Kehras ja 14. aprillil Tapal ning kui kahe mänguga parim ei selgu, toimub 18. aprillil Kehras kolmas mäng.
Aruküla SK vastane veerandfinaalis on Viimsi/Tööriistamarket. Esimene mäng on 12. aprillil Viimsis, teine 15. aprillil Arukülas. Kui parema selgitamiseks on vaja veel üht mängu, toimub see 17. aprillil Viimsis.

Eelmine artikkelOmavalitsused jagavad taas ELi toiduabi
Järgmine artikkelAnijal oli 2. aednike kevadkonverents