HC Kehra alistas Aruküla SK

1070

Eesti käsipalli meistrivõistlustel lõppes kolmas ring, HC Kehra/Horizon Pulp&Paper oli 34:29 (19:16) parem Aruküla SKst.
Teisipäeval, 28. veebruaril Arukülas toimunud mäng oli kodusaalis võistelnud meeskonna selle hooaja parim lahing Kehra vastu, eelmistes ringides oli naabervalla meeskonnale kaotatud 18 ja 21 väravaga. Võitjate kasuks viskasid Kaspar Lees ja Kaupo Liiva kumbki 5 väravat, Arukülast oli üleplatsimees Andre Sild, kes viskas 9 väravat, Kristjan Järv lisas 8.
Sel nädalal alustatakse meistrivõistlustel neljanda ringiga, kus turniiritabeli neli paremat ja kolm tagumist mängivad omavahel. Liigatabeli liider on Põlva Serviti, kes on 18 mänguga kogunud 31 punkti. Järgnevad Kehra/Horizon Pulp&Paper 28, Viimsi/Tööriistamarket 25 ja Viljandi HC 24 punktiga. Kolm tagumist on: HC Tallas, kes kogus esimestes ringides 8, SK Tapa 6 ja Aruküla SK 4 punktiga. Aruküla meeskond mängib teisipäeval, 7. märtsil kodusaalis Tapa, Kehra kolmapäeval, 8. märtsil Viljandi vastu.
Esiliigas kaotas HC Kehra/Primend reedel, 3. märtsil võõrsil Põlva/Arcwoodile 29:38 (12:19), David Mamporia viskas Kehra kasuks 8 väravat. Kehra Primendi järgmine vastane on liider, Tartu Ülikool/Glassdrive, mäng toimub neljapäeval, 9. märtsil Kehras.