FC Jokeril seisavad ees üleminekumängud

701

Nädalavahetusel jõudis lõpule Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliiga turniir. Viimases voorus alistas FC Joker Maardus Starbunkeri meeskonna 10:5. Selles mängus lõi Raasiku meeskonna poolel 4 väravat Rando Randjõe, 2 väravat Madis Lange ja Andre Ilves.

FC Joker sai turniiril 9 võitu ja 3 kaotust. 27 punktiga saavutati kolmas koht Narva-Jõesuu ja Aseri spordiklubi järel. Aseri jalgpallurid kogusid samuti 27 punkti, neile andis parema koha üldine väravatevahe. 7 võistkonnaga peetud turniiril kogus Kehra meeskond Fun Club 6 ja Kuusalu JK Rada meeskond 4 punkti.
Neil tuli turniiritabelis leppida vastavalt kuuenda ja seitsmenda kohaga. Saalijalgpalli tuleval hooajal mängivad nad loodavas teises liigas. FC Jokeril tuleb aga pidada üleminekumänge esiliigas püsima jäämiseks Valga Warriori ja Tallinna Maccabi meeskonnaga.

„Olen poistega rahul, head meelt on teinud kõige nooremate mängumeeste areng, meestega mängides on nemadki mehistunud. Pärast üleminekumänge saalijalgpallis ootab ees välishooaeg, seekord siis teises liigas. Kahju, et me ei saa sellelgi hooajal pidada kodumänge oma fännide ees Raasikul. Meie koduväljak on ka tänavu Tallinna Sportland Arena, kuna oma staadion ei ole valmis” selgitas Raasiku meeskonna treener Raivo Vaga.

Eelmine artikkelAnija mõisas õnnistatakse vana trikoloor
Järgmine artikkelRaasiku valla veeprojektile ÜFist 19,7 miljonit krooni